Ubytování v Beskydech

Beskyd Hotel Trojanovice má ubytovací kapacitu 96 míst. Dispozice jednotlivých pokojů jsou vhodné pro ubytování různých skupin nebo jednotlivců.

Náš hotel nabízí ubytování v Beskydech pro školy v přírodě či lyžařské výcviky, ale pokoje jsou rovněž vhodné pro firemní akce nebo dovolenou rodin s dětmi.

Nabízíme ubytování za velmi přijatelné ceny včetně možnosti polopenze nebo plné penze.

Beskyd hotel leží v atraktivní oblasti, která nabízí spoustu možností turistiky a cykloturistiky. V létě si můžete v blízkosti hotelu zahrát golf nebo navštívit lanové centrum Tarzánie. V zimě mají návštěvníci v okolí hotelu spoustu možností pro sjezdové i běžkařské lyžování. Více o okolí hotelu.

Pokoje a apartmány

Nabídka pro oddíly a skupiny

Jste vedoucí taneční skupiny nebo volnočasové aktivity a chtěli byste uspořádat soustředění nebo víkendovou akci? Hodí se vám sál? Pak se podívejte na možnosti ubytování právě pro vás.

Nabídka pro školy

Náš hotel je díky příznivým cenám vhodný i pro zájezdy škol. Je možné využít také náš hotelový sál, který lze použít jako hernu nebo pro nácvik různých tanečních a kreativních představení a vystoupení. Více informací pro školy naleznete na této stránce.

Nabídka pro firmy

Potřebujete pro Vaši firmu uspořádat večírek, školení, konferenci nebo podobnou akci, pak se podívejte (zde), jaké možnosti právě pro vás máme.