Sál Beskyd Hotelu Trojanovice

Beskyd Hotel Trojanovice nabízí kromě ubytování a restaurace také pronájem konferenčních prostor.

Pronajmout si u nás můžete velký konferenční sál s kapacitou 300 míst a pódiem, který je oddělený od hotelové restaurace. Pro menší akce máme k dispozici salonek s kapacitou 45 míst. Samozřejmostí je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi) a možnost využít audiovizuální techniky a dalšího vybavení dle vašich individuálních požadavků.

Je možné u nás také uspořádat plesy, výstavy, divadelní vystoupení nebo třeba s Vašim souborem nazkoušet svá taneční vystoupení a podobně. Více informací zde.

Firemní akce

Přemýšlíte o výběru nejvhodnějšího místa pro konferenci, prezentaci, seminář, školení, teambuilding, večírek či jinou firemní akci? Uspořádejte vaši akci u nás v Beskyd hotelu!

Toto je několik důvodů, proč vaši akci konat právě u nás:

  • Ubytovací kapacita hotelu je 95 lůžek, z hotelu je krásný výhled na panorama radhošťských Beskyd. Nabízíme ubytování v jednoduše, ale účelně zařízených pokojích za velmi příznivé ceny.
  • Poloha hotelu na úpatí Beskyd vytváří skvělé podmínky pro spojení pracovních aktivit se sportovními aktivitami a pobytem v přírodě.
  • Nabízíme konferenční prostory: 300 míst ve společenském konferenčním sálu pro velké skupiny nebo 45 míst v salonku pro menší skupiny.
  • naší restauraci vaříme výborná jídla. Domácí kuchyni našich šéfkuchařů ocení všichni účastníci vaší akce. Dobře víme, že bezchybná firemní akce či kongres se neobejde bez perfektních gastronomických služeb. Proto vám nabízíme komplexní zajištění stravování od coffee-breaků, rautů, slavnostních hostin, banketů až po grilovací party. Vašim požadavkům přizpůsobíme také provozní dobu naší restaurace.
  • Parkování je zdarma před hotelem i v jeho těsné blízkosti, naleznete zde dostatek parkovacích míst.
  • V případě většího počtu účastníků vaší akce, je možnost dohodnout k dispozici společenský sál i salónek zcela zdarma!
  • Všem klientům se věnujeme individuálně s cílem maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům, a to za velmi přijatelné ceny.

Svatby

U nás v hotelové sále si také můžete uspořádat velkou svatbu, včetně kvalitní hostiny, ubytování a občerstvení.

Věříme, že u nás budete spokojeni a těšíme se na Vás.

Více informací, rezervaci a další zajistíte na +420 608 115 117